X
دوخت تاپ و پیراهن سریع و آسان است. s
به وبلاگ ما خوش آمدید - لطفا صفحه را تا پایان مشاهده کنید
دوخت تاپ و پیراهن سریع و آسان است.

دوخت تاپ و پیراهن سریع و آسان است. 


عصر بخیر امروز ما بر اساس آموزش الگو بالاتنه شما برترین ها را می دوختیم. من گفتم که چگونه می توانم الگوی پایه اصلی خود را در یک کلاس ویژه کارشناسی ارشد بسازم - و من سعی کردم دقیقاً چنین شیوه ای را برای ایجاد الگویی "اختراع" کنم که حتی یک "قوری مطلق" و شخص تنبل ناامید کننده (مانند خود من) بتوانند آنرا درک کنند - این روش جالب و کاملاً فراموش نشدنی آموزش الگو بالاتنه  اصلی خود را اگر دوست دارید


و از آنجا که بسیاری از ما الگوی پایه را قبلاً تکمیل کرده ایم ، شروع به استفاده از آن برای هدف مورد نظر خود کرده و شروع به دوختن تاپ ها خواهیم کرد. پاسخ به سؤال "چرا با لباس شروع نمی شود؟" - در مقاله قبلی سریال "تاپ های دوخت سریع و آسان است" را بخوانید.


بنابراین ، موضوع اول ما با سبکی کاملاً کلاسیک دوخته خواهد شد. یعنی این یک موضوع ساده و مستقیم و بدون "زنگ و سوت" خواهد بود.کدام دوره های زبان چک را انتخاب کنید؟

- ما در انتخاب برنامه برای شما یاری خواهیم کرد. تخفیف تا 12/15/19!

بیشتر بدانید


اما از آموزش الگو بالاتنه و خیاطی کردن چنین مباحث ساده خسته نمی شوید. چون ...


این درس سه کار مهم دارد:


اولین کار این است که بخاطر بسپاریم که الگو بالاتنه چند نوع دارند - بسته به اینکه چه نوع سیلوی محصول مورد نیاز ماست (مجاور ، نیمه مجاور ، مستقیم)


وظیفه دوم این است که واقعاً بررسی کنید پدر اصلی ما برای ایالات متحده امری مطلوب است. خوب ، ما باید مطمئن شویم که همه چیز را به درستی ترسیم کرده ایم و در هیچ کجا اشتباه نکرده ایم ، و کاری که مطابق آن الگوی انجام شده به خوبی روی ما قرار می گیرد و به جایی نمی خورد.
کار سوم ، دوختن موضوعی از siluetette مستقیم است. و از مثال وی ، برای تمرین واگذاری کامیون ها از شانه (از جایی که بر روی الگوی رسم شده است) به ناحیه درز جانبی (به جایی که همیشه روی لباس است ، یعنی دقیقاً زیر زیر بغل).

شروع کار

اولین چیزی که ما نیاز داریم الگوی اصلی شماست. شما آن را اما او چیست؟


حالا من یک چیز را به شما یادآوری می کنم. به یاد داشته باشید که در همان ابتدا ، هنگامی که ما تازه شروع به ترسیم الگوی پایه خود کرده بودیم ، لازم بود تصمیم بگیریم که آب را که می خواهیم این پایه را بسازیم - و بسته به این ، ما یک یا یک عرض الگوی پایه را ترسیم کردیم. اینگونه به نظر می رسد.


درس مدل سازی: برترین های خیاطی! خیلی راحت


و اگر به یک سیلوئیت مجاور احتیاج داشتیم ، 0 سانتی متر اضافه می کرد ، اگر 2-3 سانتی متر نیمه مناسب باشد ، اگر 4-5 سانتی متر مستقیم باشد ، و اگر یک لباس بسیار جادار بود ، 6-7 سانتی متر.


چه کاری انجام دهیمفرض کنید وقتی الگوی خود را ترسیم کردید ، در همان ابتدا تصمیم گرفتید که این یک الگوی برای یک شبح مجاور (برای لباس های خیاطی تزئین شده با یک شکل) باشد. و اکنون شما باید یک موضوع غیر همسایه مستقیم روی آن دوختید. چگونه باشد


جواب 1 - 20 دقیقه وقت بگذارید و همان الگوی پایه را دوباره بکشید ، اما با یک حق بیمه برای یک شبح مستقیم یا نیمه مجاور استفاده کنید.


جواب 2 - یا با این الگوی کار کنید ، اما پارچه کشباف یا کششی را برای دوخت بگیرید (به طوری که کشش کند). و پس از آن می توان فریب داد و پایه ی الگوی مجاور را به روشی ساده و "دست و پا چلفتی" به جادارتر و گسترده تر تبدیل کرد - اینگونه است که در تصویر زیر آمده است.


ما از خانه اصلی - ماتریس بالای ما - مدل می کنیم

کاری که ما انجام می دهیم این است که ما الگوی خود را انجام دهیم ، و برای اینکه خود الگوی اصلی را خراب نکنیم ، تمام دستکاری ها را با نسخه دوقلوی آن انجام خواهیم داد. برای انجام این کار ، ما الگوی را روی یک تکه کاغذ می چرخانیم - و بر روی این کپی تمام دستکاری ها را انجام می دهیم - الگوی پایه را با الگوی پایه ای با یک siluette مستقیم تبدیل می کنیم. یعنی:


انتقال مخزن از شانه به درز جانبی (واشر در نسخه کلاسیک همیشه در زیر بغل پنهان است).

سیلوت های گردن را بکشید (یعنی عمق دلخواه گردن را نشان دهید) و سایه های بازوهایی را که برای دست ها لازم داریم ، بکشید.

بیایید به نقاشی یک شکل ساده (غیر متناسب) ارائه دهیم - ما بالای یک شبح مستقیم را برش می دهیم.


آموزش الگو اساس بالاتنه


انتقال محصولات.

چه کسی فراموش کرده است که چه عواملی است و چرا باید آن را انتقال دهد. به شما یادآوری می کنم که برای ایجاد یک برآمدگی طبیعی که با اندازه سینه های ما هنگام دوخت یک محصول ، به یک قلاب احتیاج داریم ، نیاز داریم. به یاد داشته باشید ، من گفتم و نشان دادم که چگونه یک شکل صاف به دلیل زیر جلد محدب می شود؟ اینها عکسهایی هستند که این روند ایجاد برآمدگی روی قفسه سینه را نشان می دهد ، به لطف یک تیزک روی شانه.


اما از آنجایی که قلاب روی شانه قابل توجه است ، همه طراحان مد به تصویب یکدستی رسیدند: پس از ساختن الگوی ، این قلاب را به درز جانبی (زیر بغل) منتقل کنید ، جایی که تاک با دست پوشانده نخواهد شد و به همین دلیل قابل توجه نخواهد بود که انگار روی شانه ماند.


و در اینجا عکسهایی وجود دارد که توضیح می دهند چگونه واکس را از شانه به خط درز جانبی منتقل می کنند

بنابراین ما یک نسخه از الگوی خود را گرفتیم - بر روی آن ، دستکاری های لازم را انجام دادیم (همانطور که در عکس بالا) ، یعنی ما قلاب را به درز جانبی منتقل کردیم. آن محفظه بسته قدیمی را می توان با نوار ثابت کرد تا باز نشود.


آنچه را در بعد از انتقال نوع تغییر داده است.


به تصویر زیر نگاه کنید - در آنجا من الگویی را با یک تکل قدیمی و یک الگوی پس از انتقال tuck به تصویر کشیده ام - آنها کنار هم هستند و می توان آنها را مقایسه کرد.


همانطور که می بینید ، خط شانه دیگر شکسته نیست ، اما یکنواخت است ، و در طول آن همزمان با اندازه گیری شانه ما است (می توانید مقایسه کنید). خط بازو نیز برای بهتر شدن تغییر کرده است ، اکنون آنقدر خمیده نیست ، آنقدر گرد نیست - مستقیم تر شده است ، شبیه به خطی است که روی لباس هایمان می بینیم. یعنی الگوی بعد از انتقال tuck برای مدل سازی راحت تر شده است - و این بسیار خوب است. زیرا این الگوسازی از مباحث ساده از یک شبح نیمه ضمیمه است که اکنون به آن خواهیم پرداخت. درست در همان مقاله


چرخش های گردنبند ، افتتاحیه و خطوط موضعی موضوعی را بکشید

و اکنون بر اساس این الگوی ، باید خطوط موضوع خود را ترسیم کنیم. یعنی باید تصمیم بگیریم که چه گردنی را می خواهیم ببینیم ، چه بندهایی را می خواهیم بند شانه داشته باشیم و چه عمق هایی برای ایجاد بازوها ایجاد می کنیم.


آموزش الگو بالاتنه


شما می توانید هر چیزی را در قالب این الگوی ترسیم کنید. نکته اصلی این است که گردنبند ما سینه های ما را می پوشاند ، یعنی یک سانتی متر از خط سینه بالاتر است. هیچ محدودیتی در عرض تسمه ها وجود ندارد ، در اندازه بازو نیز ممکن است به صورت دلخواه عمیق باشد (نکته اصلی این است که خودتان آن را دوست دارید).


حال ما فقط باید الگوی مبحث خود را به یک siluette مستقیم در طرفین ارائه دهیم - یعنی آن را می سازیم تا متناسب نباشد.


این بسیار ساده است - جایی که ما یک خم جانبی در کمر روی الگوی داریم - شما فقط باید آن را صاف کنید (به طوری که اینطور نباشد) فقط یک خط مستقیم (یا خیلی کمی خمیده) از زیر بغل تا لگن بکشید. و این همه - یک siluette مستقیم برای شما وجود دارد.


آنچه را ترسیم می کنید ، سپس بازده را دریافت می کنید. به عنوان مثال ، من چنین شکلی از گردن و بازوها را ترسیم می کنم - و دقیقاً چنین موضوعی را می گیرم.


بنابراین الگوی آماده است. فراموش نکنید که در این الگوی هیچ گونه کمک هزینه درز وجود ندارد. وقتی الگوی را با گچ یا مداد ردیابی می کنیم ، آنها را مستقیماً روی پارچه می کشیم (یا اگر می خواهید سریعاً آنها را بر روی الگوی بکشید).


برچسب ها :
| لینک ثابت | نسخه قابل چاپ | امتیاز :
rss نوشته شده در تاریخ 1398/9/23 و در ساعت : 21:43 - نویسنده : bahi
آخرین مطالب نوشته شده
  • دوخت تاپ و پیراهن سریع و آسان است.
  • انواع دوخت
  • چقدرطول می‌کشد تا خیاطی را به صورت حرفه‌ای یاد بگیریم؟
  • Copyright © 2010 by http://bahi.samenblog.com